Pages Navigation Menu

Wirtualne mecze – czy warto obstawiać?

Wirtualne mecze – czy warto obstawiać?

Sporty wirtualne to cieszące się w tej chwili sporym zainteresowaniem symulatory rzeczywistych rozgrywek, z tą różnicą, że wyniki w nich generowane są przez RNG (Generator losowych liczb). Takie symulowane rozgrywki tworzone są w grafice 3D, dlatego wyglądają naprawdę realistycznie, choć oczywiście różnią się od prawdziwych meczy w kilku szczegółach.

Sporty symulowane są bez wątpienia trudniejsze do przewidzenia niż rzeczywiste mecze i rozgrywki, ale posiadają także niezaprzeczalne plusy. Przede wszystkim są dostępne 24 godziny na dobę, więc masz możliwość obstawiania wyników o każdej porze. Ponadto, jeśli zdecydujemy się na sporty wirtualne, będziemy mieli dużo większy wybór dyscyplin – od siatkówki przez krykieta po boks, golf i wyścigi koni.

Zasady sportów wirtualnych nie różnią się od zasad dyscyplin, które symulują, tak samo jest ze stawianiem zakładów. Gracz może złożyć zakład na określone spotkanie w dowolnym momencie, czyli zarówno przed jego rozpoczęciem, jak i w trakcie jego trwania. Oczywiście z zawartego zakładu możemy także zrezygnować w każdej chwili.

Jeżeli przypadło ci do gustu obstawianie wirtualnych rozgrywek, pewnie zainteresują cię też oferty kasyn internetowych, które udostępniają maszyny one-armed bandit typu Football Mania czy Kick Off imitujące właśnie mecze footballowe. Tego rodzaju gry znajdziesz między innymi tu: https://admiralspot.com/pl/games.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *