Pages Navigation Menu

Co przeczytać, żeby nauczyć się obstawiać?

Co przeczytać, żeby nauczyć się obstawiać?

Gdy postawisz pierwsze kroki w branży bukmacherskiej, być może dojdziesz do wniosku, że obstawianie wyników sportowych jest dużo bardziej skomplikowane niż się spodziewałeś. W takiej sytuacji warto skorzystać z porad innych graczy. W internecie działa mnóstwo for dyskusyjnych i portali stricte bukmacherskich z nieodpłatnymi poradami, niestety publikowane tam informacje często są niewiarygodne. Całe szczęście powstały także książki, w których zawodowi gracze dzielą się swoimi umiejętnościami.

Niedoświadczeni gracze powinni przeczytać przede wszystkim „Freud On Course: The Racing Lives” C. Freuda, „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” Fabrizio & Huntera oraz „The Odds: One Season, Three Gamblers” Ch. Millmana. Znajdziesz tam obszerne objaśnienia najciekawszych spotkań i wiele praktycznych porad, które nauczą cię samodzielnie dokonywać analiz meczów i podejmować opłacalne decyzje, a co za tym idzie, skutecznie inwestować w sportowych zakładach bukmacherskich. Wiele z tych pozycji jest dostępnych w księgarniach internetowych, ponadto kilka z nich jest też dostępnych po polsku.

Jeśli przeczytałeś już wspomniane książki, ale nadal bukmacherskie zakłady sportowe są dla ciebie jak czarna magia, może zamiast tego zainteresują cię gry kasynowe takie jak bakarat, poker, ruletka, bingo czy one-armed bandit? Kliknij tutaj i załóż konto w kasynie online, a może los się do ciebie uśmiechnie:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *